Connect with us

EGLENCE

Kadınlara özel 10 mobil uygulama

Published

on

Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamalar günümüzde artik heryerde kullaniliyor,Biz kadınların üzerine büyük sorumluluklar düşüyor. Her zaman bakımlı ve güzel gözükmeye özen gösteriyoruz. Kilo almamak için yediklerimize dikkat ediyoruz. Mutfakta çeşitli lezzetler sunmak için tüm hünerlerimizi sergiliyoruz. Hal böyle olunca biz de kadınların cep telefonlarında mutlaka olması gereken 10 mobil uygulamayı sıralamak istedik…

1.Hair color  Studio

Kadınlar olarak her zaman değişikliği seviyoruz. Özellikle de saçlarımız konusunda alternatiflere fazlasıyla açığız. Kesimi, rengi, modeli, şekli söz konusu olunca kuaförden saatlerce çıkmadığımız da olabiliyor. Peki, hangi rengin sizde daha güzel duracağını görmek ister misiniz? Hair Color Studio ile çektiğiniz bir fotoğrafın üzerinde istediğiniz rengi oturtabilir ve istediğiniz her rengi deneyerek hangisinin size daha çok yakışacağına daha kuaföre gitmeden karar verebilirsiniz.

2.sleep cycle

Uyku düzeni her şeyden önemli çünkü eğer uykunuzu almazsanız tüm gününüz kötü geçebiliyor. Dışarıdan da solgun ve yorgun bir görüntü sergileyebiliyorsunuz. Sleep Cycle uygulaması uyku düzeniniz hakkında size çeşitli detayları veriyor. Örneğin uyanmanız gereken en ideal saati söylerken, hangi saat aralıklarında derin uykuya geçtiğinizin ve yüzde kaç kaliteli bir uyku çektiğinizin bilgisini de sizlere bildirebiliyor.

3-Water Drink Reminder
Gün içinde toplantılara koşturmaktan, sürekli bir yerlere yetişmekten hepimiz su içmeyi unutabiliyoruz. Water Drink Reminder uygulaması, bir günde kaç litre su içmeye ihtiyacınız olduğunu sizin için hesaplıyor. Ve uygulamanın asıl güzel yanı da belli aralıklarla su içmeniz gerektiğini bir bildirimde bulunarak size hatırlatması. Daha sonradan incelemeniz için de günde ne kadar su içtiğinizin istatistiğini tutuyor.

4-Pepapp
Pepapp uygulaması için kadınların dijital asistanı diyebiliriz. Kadınların özel günlerinde eğlenceli tavsiyeler veren Pepapp, onlarla konuşup, aylık döngüleri içinde en doğurgan oldukları dönemi hesaplıyor. İstenmeyen gebelikleri de engelleyen uygulama, kadınları en doğru şekilde yönlendiriyor. Ayrıca uygulama içinde yer alan Pepzine bölümünde yemek tarifleri, kişisel bakım tüyoları gibi yaşama dair keyifli ve bilgilendirici makaleler kadınlara sunuluyor.

5-BeautyPlus Me
Biz kadınlar selfie çekmeye de bayılıyoruz, değil mi? Hele ki çektiğimiz fotoğraflarda yüzümüz de pürüzsüz gözüküyorsa bizden mutlusu yok. BeautyPlus Me uygulaması çekilen fotoğrafları düzenleyen bir uygulama. Bu uygulama ile bütün pürüzleri ortadan kaldırabilir, istediğiniz ışık filtresini seçebilir ve birkaç fotoğraf hilesi ile daha ince gözükebilirsiniz.

6-Lose Weight in 30 Days

Siz de her Pazartesi rejime başlayanlardan mısınız? Elinizdeki bir rejim listesi olmayınca yaptığınız diyete sadık kalamıyor musunuz? Lose Weight in 30 Days uygulaması adından da anlaşılacağı üzere size 30 gün içerisinde kilo verdirmeyi amaçlıyor. Uygulama size 30 gün için sağlıklı bir beslenme listesi oluşturuyor. Aynı zamanda her gün yapmanız gereken spor için gerekli olan hareketleri de size öneriyor. Sporun sonunda kaç kalori yaktığınızı bile görebilirsiniz.

7-Easy Makeup Tutorials
Kadınların olmazsa olmazı makyaj, aslında yapılması hiç de kolay bir iş değil. Özellikle göz makyajındaki ince çizgiler ve tercih edilen renkler çok önemli. Easy Makeup Tutorials uygulaması sizlere nasıl göz makyajı yapacağınızı, hangi rengi tercih edeceğinizi ve ne tip fırça kullanacağınızı adım adım anlatıyor.

  8-Pudra
Yeni bir uygulama olan Pudra, sloganından da anlaşılacağı üzere ‘kız kıza bir sosyal ağ’ platformu. Burada hemcinslerinizle sohbet edebilirsiniz, fotoğraflarınızı paylaşabilir, karşılıklı fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

9-Nefis Yemek Tarifleri
Biz kadınların yemek konusunda ellerinin ne kadar lezzetli olduğunu hepimiz biliyoruz. Eğer her zaman yaptığınız tariflerden sıkıldıysanız ve yeni lezzetler peşindeyseniz Nefis Yemek Tarifleri uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz. Seçtiğiniz lezzetlerin yapılış videolarını izlerken çok daha rahat öğrenebileceksiniz.

10-Family Locator
Kadın olmanın çeşitli zorlukları da var tabii ki. Eğer dışarıda kendinizi tedirgin hissediyorsanız Family Locator uygulamasını mutlaka telefonunuza indirmelisiniz. Konum bazlı çalışan bu uygulama sizin bulunduğunuz alanı belirliyor ve önceden belirlediğiniz kişilerin cep telefonlarına başınızın dertte olduğunu belirten bir yardım çağrısı gönderiyor.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir